750 bin dolar ses sistemi 7 milyon dolar daire fiyatı

Sadece milyonerlerin binebildiği Bugatti markası ev işine de girişti. Dubai’de Bugatti Rezidans inşa eden Bugatti markasının hem daire fiyatları hem de dairenin içindeki ürünlerin fiyatı ağızları açık bıraktı.

Ev içerisindeki giyinme odasında Bugatti marka tişörtler yer alırken salondaki 2 dev hoparlörün fiyatı ise 750 bin dolar değerinde. Bu da Türk lirası cinsinden 24 milyon 417 bin 150 liraya tekabül ediyor.

Evdeki hoparlörün fiyatının yanı sıra özelliklerinden de bahseden kişi hoparlörün iç malzemelerinin tamamen magnezyumdan oluştuğunu belirtti. Daireyi tanıtan kişi bu hoparlörlerin dairedeki en büyük özellik olduğunu ifade etti.

ARABALAR ASANSÖR İLE ÇIKARILIYOR

Videoda evi tanıtan ve adının Hüseyin olduğu ifade edilen şahıs aynı şekilde bu evden 4 adet olduğunu, her dairede araçların çıkarılması için özel asansörlerin olduğunu aktardı.

BEĞENDİNİZ Mİ?

Hüseyin isimli kişi evi tanıttıktan sonra evi tanıttığı Şerif isimli kişiye “Evet Şerif Bey beğendiniz mi?” şeklinde soru yöneltti. Soruya cevap veren kişi ise hoparlörlerin yüksek sesli olmasına rağmen bir rahatsızlık vermediğini belirtti.

7 milyon dolar değerindeki daire için fiyatın aşırı pahalı olmasına rağmen “Yaparız bir şeyler” ifadesi dikkat çekerken ödemelerin kripto şeklinde de yapılabileceği belirtildi.

“AH FELEK ZALİM FELEK”

Daire ve içindekilerinin fiyatları dudakları uçuklatırken diğer yanda insanların kiralarını ödemek için ay boyunca gece gündüz çalışması, maddi ölçütün bu kadar dengesiz bir şekilde dağılımı akıllara Yeşim Salkım’ın “Kavanoz dipli dünya” isimli şarkısını getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x