Vivo hızlı şarjda sınıf atladı, bu model 120W’la saniyeler içerisinde şarj oluyor

Vivo, bu hafta Çin’de en yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor; bu ürünler arasında Vivo X Fold 3 serisi, yeni bir tablet ve bir TWS yer alıyor. Ancak Vivo’nun gündeminde daha fazlası var. Şirketin X100 serisi altında yeni akıllı telefonlar üzerinde çalıştığına dair söylentiler dolaşıyor. Yeni bir Vivo akıllı telefonu, muhtemelen Vivo X100s olarak adlandırılacak olan cihaz, 3C sertifikasyon web sitesinden onay aldı. Bu cihazın model numarası V2359A olarak belirtilmiş ve 120W hızlı şarj desteğine sahip olduğu belirlenmiş.

Bu detay haricinde Vivo X100s hakkında sertifikasyondan fazla bilgi bulunmuyor. Eğer bu cihaz gerçekten Vivo X100s ise, bir duyumcu olan Digital Chat Station, gelecek cihazın özelliklerini aylardır paylaşıyor. Cihazın Siyah, Beyaz, Yeşil ve Titanyum olmak üzere dört renk seçeneği ile sunulacağı belirtiliyor.

Vivo hızlı şarjda sınıf atladı, bu model 120W’la saniyeler içerisinde şarj oluyor

Vivo X100 Pro’nun ön yüzünde minimum çerçevelere sahip düz bir OLED ekranın yer alacağı ve 1.5K çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor. Akıllı telefonun çerçevesinin düz ve metal malzemeden yapılmış olması bekleniyor, arka kısmında ise cam bir panel bulunacak.

İşlemci olarak ise X100S’in, daha yüksek saat hızlarına sahip olabilecek bir MediaTek Dimensity 9300 Plus yonga seti ile güçlendirileceği iddia ediliyor. Dimensity 9300’un aksine, Plus modeli daha hızlı saat hızlarına sahip olabilir.

Vivo‘nun yeni amiral gemisi telefonunun bu ayın sonlarında Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak şirket, akıllı telefonun piyasaya sürülüş tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı, bu da Mart ayında bir lansmanın olası görünmediğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x